هدف مجله استوک صنعت یار چیست !؟

نام کالای استوک چندسالیست که در تبلیغات رسانه‌ها و سایت‌های مختلف شنیده می‌شود و معمولا قیمت پایین این محصولات است که توجه افراد را جلب می‌کند اما قیمت این محصولات برای بسیاری از افراد بسیار شک برانگیز است و برای آن‌ها سوالاتی نظیر ((آیا این محصولات معتبر هستند؟))، ((آیا کارایی لازم را دارند؟))، ((آیا این کالاها قبلا استفاده شده‌اند؟)) و… مطرح است.

ما در بخش مجله‌ی استوک سایت صنعت‌یار به طور مفصل درباره‌ی مباحث فوق صحبت خواهیم کرد. پیشنهاد می‌کنیم برای شروع مقاله‌ی کالای استوک چیست؟ را مطالعه کنید.

صنعت‌یار پل ارتباطی میان فروشندگان کالای استوک و مشتریان نهایی این کالاهاست. بازار کالای استوک صنعتی در ایران سازماندهی نشده است و افراد، سردرگمی زیادی در مواجهه با آن دارند. صنعت‌یار به پشتوانه تجربه‌ی فراوان و همکاران قدرتمند خویش توانسته است تا چتری پهناور بر این بازار بگستراند و نیاز صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی بیش از پیش مرتفع سازد.

pexels-elevate-1267337
استوک خاکستری
بازار خاکستری چیست؟
برخلاف باور بیشتر افراد، کالای استوک به معنای کالای غیراصل نیست. بلکه کالای اصل از طریق بازار خاکستری به دست شما می‌رسد. یعنی تفاوت عمده در کانال توزیع کالاست نه کیفیت آن.
درجه بندی استوک
درجه‌بندی کیفیت کالای استوک چیست؟
کالای استوک تنها یک دسته‌بندی عمومی است. درجه‌بندی بسیار خوبی وجود دارد که موجب می‌شود شما آگاهانه و مطئن خرید کنید و کیفیت مطلوب کسب‌وکارتان را برگزینید.
customer-review-satisfaction-feedback-survey-concept_31965-6655
pexels-tiger-lily-4481534
مشتریان استوک
مشتریان کالای استوک چه کسانی هستند؟
کالای استوک در سراسر دنیا فروش و گردش مالی بالایی دارد. برای آشنایی با خریداران عمده کالای استوک در دنیا این بخش را از دست ندهید.