پرسش‌های متداول کاربران

متداول‌ترین سوالاتی که از ما می‌پرسید.

خیر، صنعت یار با داشتن امتیاز نمایندگی تامین کنندگان مختلف و تجربه طولانی در این حوزه یک پلتفرم خرید و فروش آنلاین است و می‌تواند به صرفه‌ترین پیشنهادها را به خریداران دهد و به افزایش فروش تولیدکنندگان و تامین کنندگان نیز کمک کند.
می‌توانید پس از مشاهده مشخصات فنی محصول مورد نظر و اطمینان از انتخاب خود، آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و یا از طریق دکمه “درخواست قیمت و اطلاعات” و تماس با کارشناسان فروش صنعت یار برای خرید محصولات اقدام کنید.

در صنایع مختلف مانند قطعات و ماشین آلات، تجهیزات صنعتی، موراد پلیمری و شیمیایی، صنایع بسته بندی، صنایع غذایی، صنعت کشاورزی، صنایع نساجی و … تولید‌کنندگان محترم می‌توانند با کمک کارشناسان فنی و مشاورین فروش صنعت یار محصولات، مواد اولیه عمده و ماشین آلات خود را در صنعت یار ثبت کنند و بدین ترتیب محصولات مورد نیاز خود را تامین کنند.

اطلاعات تماس : ۶۶۹۴۳۱۹۹ 

صنعت یار همه‌ی تلاش خود را معطوف اعطای شفافیت در گسترده‎‌ترین ابعاد ممکن کرده است اما با این وجود بسته به نوع محصول ممکن است عکس محصول با عکس واقعی محصول یکسان نباشد و این اطمینان با هماهنگی با کارشناسان فروش و بازدید از محل نگهداری محصول حاصل می‌شود. لذا در صورت لازم جهت کسب اطمینان با واحدهای فروش صنعت یار تماس حاصل فرمایید.

صنعت یار کلیه مراحل اطلاعات فرایند خرید را برای مشتریان خود ایمیل می‌کند.

پس از تکمیل مراحل سفارش، کارشناسان صنعت یار تصویر کامل محصولات را به صورت ایمیل یا سایر راه‌های ارتباطی، مشاهده نمایید.

با تماس از طریق شماره تلفن‌های ۶۶۹۴۳۱۹۹ – ۶۶۹۴۳۵۶۷ می‌توانید جهت مشاوره و خرید کالا اقدام کنید.

اطلاعات مربوط به ما

برای ارتباط با ما فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.